درخواست رئیس پلیس راه خوزستان برای رعایت بیشتر قوانین توسط رانندگان

خبرگزاری ایسنا

سرهنگ رضا دولتشاهی با اشاره به وقوع دو فقره تصادف در محورهای خوزستان و کشته شدن سه نفر در روز جمعه، اظهار کرد: تصادف دو دستگاه موتورسیکلت در یکی از روستاهای باغملک منجر به کشته شدن یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر شد. در تصادف یک دستگاه خودروی پژو و ایسوزو که به سمت پل ناجیان در مسیر فتح المبین رخ داد نیز دو نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: هر چند این تصادفات ارتباطی به مسافرت‌های نوروزی نداشت اما روز جمعه تصادفات زیادی در محورهای خوزستان رخ داد.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از مردم خواهش می‌کنم در این ایام قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند و زمان سفر را مدیریت کنند و با شتاب به سمت مقصد نروند.

دولتشاهی با بیان اینکه تردد در محورهای خوزستان در بعد از ظهر روز جمعه حجم زیادی داشت، افزود: امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم نوروز بی تصادفی را داشته باشیم.

رئیس پلیس راه خوزستان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: هر چه به عید نزدیک‌تر می‌شویم ترددها افزایش می‌یابد و علاوه بر این، کاروان‌های راهیان نور نیز در محورهای خوزستان تردد دارند.

درخواست رئیس پلیس راه خوزستان برای رعایت بیشتر قوانین توسط رانندگان