هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت مهمانان نوروزی تلویزیون شدند

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، آیتم‌های ویژه نوروزی با عنوان “یادش به خیر” به همت حوزه هنری برای پخش از شبکه‌های مختلف سیما در ایام عید نوروز ۱۴۰۱ با حضور ۲۰ هنرمند و ورزشکار پیشکسوت تولید شد.

مجموعه آیتم‌های نوروزی “یادش به خیر” به طراحی و سردبیری محمدصالح حجت‌الاسلامی و کارگردانی آرش مشورت، در قالبی متفاوت و ترکیبی از خاطره گویی و نمایش بی‌کلام به مروری بر زیبایی‌های آیین کهن و زیبای نوروز در کشور می‌پردازد. 

در این سلسله آیتم‌های کوتاه که به تهیه کنندگی مهدی بهادران تولید شده، ۲۰ تن از هنرمندان پیشکسوت محبوب و نام آشنای کشور به بیان خاطراتی واقعی و شیرین از ایام نوروز می‌پردازند. این آیتم‌ها در فضایی هولوگرافیک، مخاطبان و راویان را در مقابل خاطرات قرار می‌دهند و در زمانی کوتاه با بیانی نو، رفت و برگشتی در طول زمان را به تجربه می‌گذارند.

هنرمندان حاضر در “یادش به خیر” به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: اسماعیل آذر، احمدرضا اسعدی، جهانگیر الماسی، رضا بنفشه خواه، گیتی خامنه، امیر دژاکام، علیرضا ذاکری، ایرج راد، فخرالدین صدیق شریف، محمدرضا طالقانی، جواد علیزاده، داوود فتحعلی بیگی، علی فریدونی،  عبدالحمید قدیریان، مجید قناد، محمد گلریز، سیدجلال‌الدین محمدیان، نصرالله مدقالچی، بیوک میرزایی و اصغر نقی‌زاده.

به گزارش ایسنا، عوامل “یادش به خیر” که با حمایت حوزه هنری تولید شده است، عبارتند از: طراح و سردبیر: محمدصالح حجت الاسلامی، کارگردان: آرش مشورت، تهیه کننده: مهدی بهادران.

هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت مهمانان نوروزی تلویزیون شدند