همه می‌خواهند استقلال را پایین بکشند

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، محسن یوسفی درباره شرایط به وجود آمده برای تیم استقلال و نتایجی که این تیم در نیم فصل اول به دست آورد صحبت‌هایی را مطرح کرد.

از اوضاع استقلال خبر دارید؟

بله! متاسفانه شرایط بدی شده و اتفاقاتی که نباید می افتاد برای استقلال رخ داد. تیم در شرایط خیلی خوبی در حال پیشرفت بود و روز به روز با ایجاد هماهنگی و دستیابی به تمرکز تیمی بیشتر مسیرش را طی می کرد که این اتفاق بی موقع مانند یک دست انداز سرعت تیم استقلال را گرفت. البته من مطمئن هستم که با پشت سر گذاشتن این وضعیت استقلال دوباره به روزهای خوبش برمی‌گردد.

چرا چنین اتفاقی برای یک تیم حرفه‌ای رخ می‌دهد؟

به هر حال شرایط اجتماعی ما به گونه ای است که افراد بدون اینکه بدانند گاهی مبتلا به این بیماری می‌شوند. اینگونه نیست که فوتبالیست حرفه‌ای از وجود چنین ویروسی در امان باشد. در ماه ها و روزهای گذشته اسامی مختلفی را شنیدیم که به این بیماری مبتلا شدند که خوشبختانه خیلی از آن ها بدون دردسر کرونا را پشت سر گذاشتند. حالا هم احتمالاً یک یا دو نفر از اعضای تیم این بیماری را از طریقی گرفته و بدون آنکه بداند در تمرینات و اردوی تیم به سایرین منتقل کرده است. فکر می کنم با یک استراحت و قرنطینه یک هفته ای همه چیز به سر جای اولش برگردد.

بازیهای های عقب افتاده و از بین رفتن فرصت تعطیلات نیم فصل چه لطمه‌ای به استقلال می زند؟

به هرحال کادر فنی قطعاً پیش‌بینی چنین روزهایی را کرده است. همانطور که مسئولان سازمان لیگ با در نظر گرفتن آلودگی هوا یا به خاطر برف و باران روزهایی را در تقویم شان پیش‌بینی می‌کنند که شاید مسابقات به تعویق بیفتد حتماً کادرفنی استقلال هم برای چنین روزهایی فکر کرده و با یک برنامه ریزی فشرده این مشکلات برطرف می شود.

استقلال می تواند دوباره به همان تیم خوب بازی با نفت مسجدسلیمان تبدیل شود؟

صد در صد این اتفاق می‌افتد. هیچ مشکلی به وجود نیامده و فقط تعدادی از اعضای تیم چند روز بیمار شدند. حتم دارم استقلال با قدرت در جام حذفی و ادامه رقابت‌های لیگ برتر شرکت می‌کند.

نظر شما درباره نیم فصل دوم چیست؟

به نظرم استقلال با جذب یکی دو بازیکن در خط میانی و حمله شرایطش از این هم بهتر می شود. همانطور که سرمربی تیم در نشست خبری آخرش اعلام کرد قصد دارد دو بازیکن خارجی بگیرد که حتماً می‌توانند در ادامه راه ضمن تقویت خط میانی استقلال به بالا بردن توان هجومی تیم هم کمک کنند. به هر حال شرایط در دور برگشت همواره برای همه تیم‌ها سخت می‌شود و این وضعیت برای تیم استقلال که در صدر جدول است دشوارتر خواهد بود. چون همه می‌خواهند استقلال را پایین بکشند و یا از این تیم امتیاز بگیرند.

همه می‌خواهند استقلال را پایین بکشند